Контакт

Канцеларија Хонг Конга (обавештајне службе)

РМ 1007, 10 / Ф ХО КИНГ ЦТР, 2-16 ФА ИУЕН СТРЕЕТ, МОНГКОК КЛ, ХОНГ КОНГ.

Емаил:цедарс@цедарс.хк

Пратите нас:Линкедин  Фејсбук  Твиттер

Канцеларија у Нанчангу (извор)

Собе 2201-2202, Ф/22, Треасуре Плаза, улица Хуоју бр. 539,

Хи-тецх развојна зона, Нанцханг, провинција Јиангки, НР Кина;330096.

Телефон: +86 791 8886 7615

Емаил:цедарс@цедарс.цц

Пратите нас:Линкедин  Фејсбук  Твиттер

Канцеларија САД (инвестиције)

4512 Е. 51ст Стреет, Суите 100. Тулса ОК.74135

Мобилни телефон: +1 (981) 955 8409

Телефон: +1 (918) 585-5900

Оставите своју поруку

Оставите своју поруку